Reģistrēties Pierakstīties

JOKER.LV MAKSĀJUMU POLITIKA

Par iemaksām

Minimālā iemaksa ir 5.00 EUR.

Atceries, ka savu kontu drīkst papildināt, tikai no sava bankas konta vai uz sava vārda reģistrētas maksājuma kartes, kas ir piesaistīta vietnē reģistrētajam bankas kontam. Rīkojoties citādāk, tiek pārkāpti iekšējie kārtības noteikumi, un spēlētāja konts var tikt uz laiku bloķēts līdz apstākļu noskaidrošanai.

Lūdzu ievēro, ka azartspēlēm nav piemērojamas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma noteiktās atteikuma tiesības.  

Balstoties uz LR likumdošanas prasībām, darījumiem, kas pārsniedz 2000 EUR, mēs pieprasīsim aizpildīt identifikācijas anketu un augšupielādēt vietnē personas apliecinošu dokumentu kopijas, ja tās vēl nav ielādētas.

Savu spēles kontu vari papildināt izmantojot dažādas, mūsu mājaslapā, pieejamās maksājuma metodes:

  • Swedbank
  • SEB
  • Citadele
  • Luminor
  • Kredītkarte (Mastercard vai VISA maksājumu karte)
  • Bankas pārskaitījums

Kā verificēt maksājumu karti?

Ja vēlies papildināt savu bilanci, izmantojot maksājuma karti, no sākuma tā būs jāverificē. No sākuma izvēlies iemaksas metodi “Kredītkarte”, zemāk izvēlies opciju “Pievienojiet jaunu karti”

Verificē savu maksājumu karti, ievadot kartes datus. Ievēro, ka kartei jābūt piesaistītai vietnē reģistrētajam bankas kontam. Pēc veiksmīgas kartes verifikācijas Tu redzēsi aicinājumu augšupielādēt maksājuma kartes piederības apliecinājumu:

Uztaisi ekrānšāviņu vai nofotografē savu bankas konta izrakstu, tā lai būtu skaidri redzams Tavs vārds un uzvārds, bankas konta numurs (IBAN) un maksājums no kredītkartes (vismaz 4 kredītkartes pēdējie cipari), kuru izmantoji iemaksai. Pārliecinies, ka visa pieprasīta informācija ir skaidri redzama un salasāma.

Tu saņemsi no mums e-pastu tiklīdz Tavs dokuments tiks veiksmīgi verificēts. Ja mums radīsies jautājumi vai dokuments nebūs derīgs, Tu saņemsi no mums ziņu e-pastā.

Par izmaksām

Laimesta izmaksas tiek apstrādātas un izmaksātas katru dienu, ieskaitot brīvdienas un svētku dienas reizi stundā visu diennakti.

Izmaksas līdz 2000 EUR uz Swedbank, SEB un Citadeles bankas kontiem nonāks dažu minūšu laikā pēc izmaksas apstrādes. Izmaksas uz citiem banku kontiem nonāks 1 darba dienas laikā pēc izmaksas apstrādes.

Uz kuru kontu es varu pieprasīt izmaksu?

Laimestu pieprasījumu vari veikt tikai uz to pašu maksājuma metodi, kuru esi izmantojis, lai papildinātu savu spēles kontu, lai veiktu dalību azartspēlēs.

Kā un kad no laimesta tiek ieturēts nodoklis?

Informējam, ka balstoties uz Latvijas Republikas likumdošanu par iedzīvotāju ienākuma nodokli:

24. Ja maksātājs laimējis izložu vai azartspēļu laimestu, kas pārsniedz 3000 euro, un tas izmaksāts vienā reizē vai summējot visā azartspēles organizēšanas vietas apmeklējuma laikā, izložu vai azartspēļu laimesta daļai, kas pārsniedz 3000 euro, bet nepārsniedz saskaņā ar likumu "Par valsts sociālo apdrošināšanu" noteikto obligāto iemaksu objekta maksimālo apmēru, taksācijas gada laikā piemēro nodokļa likmi 23 procentu apmērā, bet izložu vai azartspēļu laimesta daļai, kas pārsniedz saskaņā ar likumu "Par valsts sociālo apdrošināšanu" noteikto obligāto iemaksu objekta maksimālo apmēru, piemēro nodokļa likmi 31 procenta apmērā.

Personai jāmaksā nodoklis no visiem laimestiem, no visiem azartspēļu organizētājiem kopā, kuru kopsummas vērtība gadā pārsniedz 3000 euro .

SIA Joker.lv ieturēs IIN no katra Tava pieteiktā laimesta sākot no 3000 EUR vienas sesijas laikā, savukārt laimesta saņēmējam ir pienākums samaksāt nodokli no pārsnieguma summas, ja to nav ieturējis laimesta izmaksātājs. Vairāk informācijas par IIN aprēķina kārtību Tu vari atrast šeit

Ja vēlies saņemt īsziņu par nomaksātiem laimestu nodokļiem no SIA JOKER.LV, lūdzu uzraksti iesniegumu brīvā formā uz info@joker.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un personas kodu.

Ja Tev rodas papildus jautājumi, sazinies ar mūsu draudzīgu klientu atbalsta dienestu, kas ir pieejams katru dienu visu diennakti LIVE čatā, pa telefonu +37125757544 vai rakstot uz info@joker.lv